Sekabet Holiday Races Slot Turnuvaları

Sekabet Holiday Races Turnuvaları, slot oyunları tutkunlarına eğlenceli bir fırsat sunuyor. Bu turnuva sayesinde, slot oyunları oynayanlar yüksek kazançlar elde edebilir. Eğer bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, Sekabet üyesi olarak turnuvanın parçası olabilirsiniz. Yazımızı incelemeye devam ederek turnuva hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sekabet Holiday Races slot turnuvaları, slot oyunlarını sevenler için harika bir fırsat sunar. Bu turnuvada, sen sevilen slot oyunlarında zaman geçirerek yüksek miktarda ödül kazanma şansınız vardır. Ödül havuzunda toplam 5.800.000 TL vardır ve bu ödüllerden siz de sıralamanıza göre payınızı alabilirsiniz. Katılım için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Yalnızca oyunları oynayarak ödül havuzuna ortak olabilirsiniz. Hemen kaydolun ve kazanmaya başlayın!

Sekabet Winter Campaign Slot Turnuvaları hakkında bilgi almak için tıklayın:

https://sekabetgir.net/sekabet-winter-campaign-slot-turnuvalari/

4 hafta boyunca sürecek olan Sekabet Holiday Races slot turnuvaları oyunculara haftalık ödüller vadeder. 22 Ocak 2023 tarihinde sona erecek turnuvaya şu an katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sekabet platformunu ziyaret etmek ve sitede üyelik oluşturmaktır. Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından hesabınıza giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sekabet Holiday Races Turnuvaları Oyunları

Sekabet Holiday Races Slot Turnuvaları
Sekabet Holiday Races Slot Turnuvaları ile slot heyecanını zirvede yaşayın.

Oyuncularına daima yeni kazanç fırsatları sunmaya özen gösteren Sekabet Holiday Races Turnuvaları ile de bunu yapmaya devam etmektedir. Favori slot oyunlarını bir araya getiren bu turnuvada oynayabileceğiniz pek çok farklı slot oyunu bulunmaktadır. Turnuvada yer alacak slot oyunlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Hit The Bank: Hold And Win
 • Ice Rage: Hold And Win
 • Ruby Hit: Hold And Win
 • Ultra Fortunator: Hold And Win

Eğer Sekabet Holiday Races Turnuvaları kapsamında oynayabileceğiniz tüm slot oyunlarını görmek istiyorsanız güncel siteye erişim sağlayarak promosyonlar sekmesini ziyaret edebilir ve buradan diğer slot oyunlarını da görebilirsiniz. Ayrıca turnuvadaki sıralamanızı ve skor tablosunu da oyunlar içerisinden takip edebilirsiniz. Skor tablosu ve sıralamalar sürekli güncellenmektedir.

Güncel giriş adresine ulaşmak için tıklayın!

Sekabet Holiday Races Turnuvaları Kural ve Şartları

Oyunculara adil bir oyun ortamı sunmakta son derece titiz hareket eden Sekabet Holiday Races Turnuvaları için de çeşitli kurallar belirlemiştir. Turnuvada sorunsuz bir şekilde oyun oynamak ve sürpriz ödüller kazanmak istiyorsanız bu kurallara uygun hareket etmeniz gerekir. Sekabet Holiday Races Turnuvaları için belirlenen kuralları ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Oyunlardan elde ettiğiniz kazancın turnuva skor tablosuna yansıması için turnuva kapsamında olan oyunlara yatırım yapmalısınız. Tüm oyunların listesini Sekabet güncel adresinden görebilirsiniz.
 • Turnuva puanlamasına dahil edilmesi için oyunlara minimum 0.20 Euro yatırım yapmalısınız.
 • Slot oyunlarında kazandığınız tüm spin ve çarpanlar puanlamanıza olumlu yansır.
 • Turnuva puanınız oyunlardan elde ettiğiniz kazanca göre hesaplanacaktır. Puan hesaplaması hakkında daha fazla bilgi almak için promosyonlar sekmesine göz atabilirsiniz.
 • Turnuvanın sonlanmasının ardından en geç 72 saat sonra kazandığınız ödüller hesabınıza yansır.
 • Bonus kullandığınız slot oyunlarında elde ettiğiniz kazançlar, turnuva puan hesaplamasına dahil edilmez.
 • Aynı IP’yi kullanan iki farklı hesap turnuvaya katılamaz.

Sekabet Holiday Races Turnuvaları kapsamında slot oyunları oynayarak sürpriz kazançlar elde etmek istiyorsanız yukarıda sıralanan kurallara uygun hareket etmeniz gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sekabet Holiday Races Turnuvalarında Tüm Slotlar Var Mı?

Turnuva kapsamındaki oyunları görmek için promosyonlar sekmesine göz atmalısınız.

Sekabet Holiday Races Turnuvalarında Toplam Ödül Miktarı Ne Kadar?

Turnuvanın toplam ödül havuzu 5 milyon 800 bindir. Oyuncular sıralamalarına göre bu ödül havuzundan pay alır.

Sekabet Holiday Races Turnuvaları Oyunlarında Bonus Kullanılabilir Mi?

Hayır. Bonus kullanarak kazanç elde ettiğiniz oyunlar turnuva kapsamı dışında tutulur ve puanlamaya dahil edilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 Sekabet Resmi Site - Yüzlerce Freespin Kazan!